Szóstka Auto Szkoła

Auto Szkoła SZÓSTKA jest ośrodkiem szkolenia kierowców działającym ta terenie województwa opolskiego i śląskiego. Istniejemy na rynku ponad 18 lat, zdobywając sympatię i zaufanie w coraz to większym gronie.

Głównym celem jaki sobie stawiamy to jak najlepsze i najsolidniejsze przygotowanie naszych kursantów do egzaminu państwowego na prawo jazdy. Od pierwszych godzin trwania kursu kładziemy nacisk na solidną naukę teorii i praktyczną naukę jazdy. Wychodzimy z założenia nauki nie tylko „pod egzamin” ale udzielamy też niezbędnych i przydatnych porad w jeździe już po egzaminie – wtedy kiedy zostaje się już samemu „za kółkiem”.

Specjalizujemy się w szkoleniu kierowców na kategorię „A” i „B”, jednajże szkolimy też w kategoriach „A1” i „B1”. Prowadzimy 4 punkty szkolenia teoretycznego w: Strzelcach Opolskich, Toszku, Jemielnicy i Wielowsi. Zapewniamy pomoce dydaktyczne – książki, aktualne testy, multimedialne materiały na płytach CD. Wykłady odbywają się w dogodnych porach, w sympatycznej atmosferze. Do dyspozycji mamy 2 place manewrowe (w Strzelcach Opolskich i Toszku), na którym można ćwiczyć własnym samochodem. Posiadamy takie pojazdy jakie aktualnie posiadają ośrodki egzaminacyjne w Opolu i Kędzierzynie Koźlu! Nasza flota liczy 11 pojazdów do nauki jazdy, należą do nich między innymi między innymi: Renault Clio III, Fiat Grande Punto, Ford Fiesta, Yamaha YBR 250, Honda CBF oraz Ford StreetKA Cabrio!!!

Jeśli się jeszcze zastanawiasz to zaufaj nam!!! Odwiedź nasz w punktach szkolenia lub zadzwoń do nas! Przyjdź zobacz i zdecyduj.

nasze 4 punkty szkolenia teoretycznego

Strzelce Op.

Jemielnica

Toszek

Wielowieś

Opinie Naszych kursantów

[templatify template=”testimonials”]